Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Články

Jarné OC stretko

V sobotu 20.4. sa v Kanianke opäť uskutočnilo jarné stretnutie eRko animátorov z oblastného centra Horná Nitra. Síce nám počasie dnes neprialo a mali sme pripravený program vonku, aj tak sme to zvládli a vytvorili plán B, veď predsa od toho je správny animátor.

Čítať viac

Deň zeme

Druhú aprílovú sobotu 13.4. sa v našej obci uskutočnil Deň zeme, ktorý organizoval eRko-HKSD v rámci obecnej brigády pod názvom Jarné upratovanie, do ktorej sa zapojili všetky spoločenské organizácie.

Čítať viac

Biblické stretko

Túto sobotu 11.04. sa na našej farskej záhrade konalo biblické stretko, zamerané na hľadanie nebeského kráľovstva. Spoločne sme si predstavili modlitebný kompas, na ktorom sme objavili rôzne smery ako Lásku, Láskavosť, Radosť a Súcit.

Čítať viac

Druhé pôstne stretko

Aby sme počas pôstu len nesmútili, spoločne sme sa na sobotnom stretku (9.3.) pozhovárali o tom, čo nám robí radosť, keďže aj dnešná štvrtá pôstna nedeľa je nazývaná ako NEDEĽA RADOSTI. Na plagát s nápisom „Mám rád, keď…”

Čítať viac

Prvé pôstne stretko

Detské stretko 17.2. sa nieslo v pôstnom duchu. Začínajúc Popolcovou stredou sme spoločne spoznali obrady a vety, ktoré sa spomínajú a pochopili ich významu. Keďže pôst má 44 dní vysvetlili sme si, čo to znamená,

Čítať viac

Koledovanie

Staň sa svetlom aj ty – znie motto 29. ročníka Dobrej noviny. Dňa 26. decembra sme spolu 30 koledníci navštívili 27 rodín a rozšírili tak svetlo radostnej zvesti o narodení Ježiša. Nielen koledníci a ich vinše boli svetlom

Čítať viac