Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Články

Pekné prázdniny

V sobotu 15.6. sme zažili naše posledné detské stretko v tomto školskom roku, ktoré sme zavŕšili v takomto peknom počasí dobrou zmrzlinou. Ďakujeme za vašu podporu a vidíme sa na letných táboroch. 

Čítať viac

MINIdigi – 1. stretko

V sobotu 25.5. naše stretko zahajilo eRko kampaň MiniDigi. Vďaka tejto kampani učíme deti k digitálnej miernosti. Diskutujeme o rôznych hrách a aktivitách, ktoré môžeme robiť aj mimo digitálnych zariadení s našimi kamošmi.

Čítať viac

Majáles

Uplynulú sobotu 11.5. 2024 sa opäť po roku konal Majáles pri areáli detského ihriska v sídliskovej časti našej obce, ktorý organizoval eRko-HKSD. Pozvanie prijali členovia Jednoty dôchodcov v Kanianke, DV COOP Jednoty v Kanianke,

Čítať viac

Deň zeme

Druhú aprílovú sobotu 13.4. sa v našej obci uskutočnil Deň zeme, ktorý organizoval eRko-HKSD v rámci obecnej brigády pod názvom Jarné upratovanie, do ktorej sa zapojili všetky spoločenské organizácie.

Čítať viac

Biblické stretko

Túto sobotu 11.04. sa na našej farskej záhrade konalo biblické stretko, zamerané na hľadanie nebeského kráľovstva. Spoločne sme si predstavili modlitebný kompas, na ktorom sme objavili rôzne smery ako Lásku, Láskavosť, Radosť a Súcit.

Čítať viac

Druhé pôstne stretko

Aby sme počas pôstu len nesmútili, spoločne sme sa na sobotnom stretku (9.3.) pozhovárali o tom, čo nám robí radosť, keďže aj dnešná štvrtá pôstna nedeľa je nazývaná ako NEDEĽA RADOSTI. Na plagát s nápisom „Mám rád, keď…”

Čítať viac