Hlasovanie projektu – Mosty porozumenia
Aj tento rok sme sa zapojili do Participatívneho – komunitného rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja so svojím projektom „Mosty porozumenia“.
Aj tento rok sme sa zapojili do Participatívneho – komunitného rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja so svojím projektom „Mosty porozumenia“.
Milí priatelia! Rozmýšľate, komu by mohli pomôcť práve Vaše dve percentá? Určite pomôžu Centrumku v Kanianke. V uplynulých rokoch s jednotlivými organizáciami v obci zapájame všetky generácie a vzájomnou spoluprácou
Vianočný čas v našej farnosti je už tradične spojený s koledovaním. Ani tento rok nebol výnimkou a na druhý sviatok vianočný sme sa zapojili do 31. ročníka Dobrej noviny, ktorý nás pozýval upriamiť pozornosť na Božiu lásku
Na slávnosť Narodenia Pána sme v našej farnosti opäť zažili JASLIČKOVÚ POBOŽNOSŤ v podaní našich detí, mladých a rodín. Voviedla nás do tajomstva Božieho narodenia netradičným, no hlboko duchovným spôsobom.
V sobotu 22.11., v predvečer slávnosti Krista Kráľa, naše kanianske eRko oslávilo 22 rokov. Spoločnú oslavu zahájil náš páter Gerhard veľmi pekným povzbudením do našej služby. Nemohlo chýbať krájanie výbornej torty, spomienky
V sobotu 20. septembra 2025 sme si v našej milovanej Kanianke opäť pripomenuli krásnu tradíciu dožinkových slávností. Poďakovanie za úrodu, folklórne vystúpenia, vôňa gulášu a spev piesní vytvorili jedinečnú atmosféru,
Hneď v úvode tábora nás navštívila maliarka, ktorej sa stratili všetky farby z palety. Prosila nás o pomoc a tak sme sa vydali na prvé pátranie – za červenou. Zavítali sme k našim dobrovoľným hasičom, ktorí nám predviedli ukážky svojej práce
Posledný júlový víkend sme sa plní očakávania vydali do Oščadnice, kde sme začali nové dobrodružstvo s názvom Po stopách umenia. Po príchode sme sa ubytovali, rozdelili do skupiniek a navzájom sa zoznámili.
Týždeň sme odštartovali v duchu offline dobrodružstva. Hneď ráno sme zistili, že mamka odišla na celý týždeň preč a zanechala nám list, v ktorom nás vyzvala, aby sme konečne odložili mobily a začali objavovať svet okolo nás – naživo, nie cez obrazovku.
V nedeľu 29.6. 2025 sme sa stretli na detskom ihrisku, aby sme slávnostne odovzdali do užívania nový exteriérový pingpongový stôl, ktorý sme získali vďaka projektu „Hurá prázdniny“