Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Anim „víkendovka“ – príprava leta

Na konci školského roka, 15. – 18. júna, sa v Centrumku konalo stretnutie animátorov a pomocníkov eRka v Kanianke. Cieľom tohto stretnutia bolo priblíženie práce animátora na táboroch, prístup k deťom, tvorba programu na jednotlivé tábory počas nastávajúceho leta, zhodnotenie a výber vhodných hier a aktivít pre deti rôznych vekových skupín a zopakovanie si tradičných eRko tancov ako aj naučenie sa nových.
Počas týchto štyroch dní sme strávili spoločné chvíle, kde sme sa bližšie spoznali, naučili sa lepšie spolupracovať a vedieť sa spoľahnúť jeden na druhého, čo je pre našu animátorskú prácu veľmi dôležité. Večery sme trávili rôzne: absolvovali sme adrenalínovú a zaujímavú nočnú hru po Kanianke, pozreli si filmy, len tak sa rozprávali, hrali sa rôzne hry a spievali piesne nielen z vlastnej tvorby.
Takto naladení a namotivovaní sme sa mohli vrhnúť na leto,  počas ktorého na nás čakali známe aj nové tváre detí na dvoch denných táboroch v Kanianke a dvoch pobytových táboroch v Bystričke a v Jasenskej doline.