Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

18. eRko narodeniny

Sviatok Krista Kráľa patrí predovšetkým nám: eRkárom, kedy sme oslávili 18. narodeniny – vek dospelosti. Keďže nám opäť epidemiologická situácia nedovoľovala osláviť naše narodeniny spoločne, tak sme navštívili našich eRkárov priamo doma. V sobotu 20.11. navštívili hlavní vedúci rodiny, ktorým zablahoželali k spoločným narodeninám a odovzdali im narodeninový balíček plný domácich koláčikov. Vyvrcholením oslavy bola slávnostná svätá omša v nedeľu Krista Kráľa, ktorú sme obohatili svojím spevom.

Pri tejto príležitosti sme si pripravili dokument o vzniku eRka a jeho súčasnosti s názvom „18 ROKOV kráčame spolu malí i veľkí“. Hosťami dokumentu sú zakladatelia eRka, taktiež aj kňazi pôsobiaci v našej farnosti a súčasní vedúci.

Ďakujeme VÁM, že aj VY ste boli počas týchto rokov súčasťou našich táborov, stretiek, rôznych aktivít a svojím prístupom ste spolu s nami budovali  „naše kanianske eRko“. Sme radi, že už 18 rokov môžeme byť práve MY súčasťou eRka. Veríme, že naša činnosť prinesie veľký úžitok pre deti a mládež v našej farnosti a naďalej budeme vytvárať príbehy mladých ľudí.