Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Stretko k sv. Jozefovi

Dnes sa po dlhšej dobe opäť začali konať detské stretká. Tentokrát sme sa zaoberali životom svätého Jozefa. Na začiatku sme sa podelili o veci, ktoré o ňom už vieme, a podozvedali sme sa aj nové informácie, ktoré sme dali do pojmovej mapy. Potom nasledovali divadelné scénky so situáciami zo svätého písma. Napokon sme sa zahrali hru, kde sme obraňovali svoj poklad, ako sv. Jozef svoju rodinu.

Ďakujeme všetkým deťom, ktoré k nám dnes zavítali. Najbližšie stretko bude o dva týždne v sobotu, ale v netradičnom čase o 14.00 hod. K dnešnému sviatku prajeme všetkým Jozefom veľa zdravia, šťastia, a nech sú aj oni príkladom vo svojej rodine tak, ako sv. Jozef.

INFO K BUDÚCEME STRETKU (02.04.):

Ekologické stretko bude prebiehať netradične v poobedných hodinách. Stretneme sa o 14.00 hod. pred Centrumkom a spoločne sa presunieme pri lyžiarsky vlek, kde bude prebiehať akcia Zelené popoludnie. Ak majú deti možnosť môžu si z domu priniesť rôzne semienka alebo priesady, ktoré si spoločne na stretku zasadíme. Pripravené bude aj malé občerstvenie a hudba. V prípade nepriaznivého počasia sa stretko konať nebude.