Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Prežime leto aktívne

Milé deti, rodičia a starí rodičia,

aj keď toto obdobie je zvláštne a poznačené pandémiou my sme určite nezaháľali. Rozmýšľali sme o našich plánoch počas leta. Samozrejme nebudú chýbať naše pravidelné letné tábory, ale okrem nich vám chceme predstaviť i našu novú aktivitu, ktorú môžeme zrealizovať vďaka projektu financovaného z Participatívno-komunitného rozpočtu TSK.  Projekt „Prežime leto aktívne“ je určený pre širokú verejnosť a týmto vás všetkých pozývame aktívne sa do neho zapojiť.

Hlavným cieľom projektu je utuženie komunitného života v obci, spolupráca viacerých generácii: deti, mládež, rodičia, starí rodičia, vytvárať spoločné hodnoty a skrášliť prostredie, v ktorom žijeme. Vytvárať vhodné podmienky pre zmysluplné využívanie voľného času mladej generácie. Ponúknuť seniorom aktívne sa spolupodieľať na živote v obci.

Aktivity projektu sú rozplánované počas letných prázdninových mesiacov:

21.7. – tvorivé dielničky

31.7. – Minikurz šitia

2.-6.8. – maľovanie betónových múrov v areáli detského ihriska

10.8. – maľovanie oplotenia areálu

23.-27.8 – výroba, osadenie a výsadba záhonov pri Centrumku

29.8. – akcia „Rozlúčka s letom“

18.9. – Záverečné posedenie a zhodnotenie projektu

Ak vás náš projekt zaujal môžete sa zapojiť aj do všetkých aktivít, alebo si vybrať len tie, ktoré vám vyhovujú. Radi medzi sebou privítame celé rodiny, ale takisto môžete túto ponuku využiť ako možnosť voľnočasových aktivít pre vaše deti počas prázdnin.

Veríme, že v kruhu priateľov vytvoríme pekné veci, skrášlime prostredie, v ktorom žijeme i nadviažeme nové priateľstvá.