Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Majáles

Túto sobotu 13.5. sme privítali jar v Kanianke, tak ako sa patrí. Majáles bolo jedinečná akcia, ktorú sme organizovali prvýkrát opäť v spolupráci s JEDNOTOU dôchodcov Kanianka a DV COOP JEDNOTA Kanianka. V rámci hudobného programu nás sprevádzali mladí chlapci z MJM trio. Pre deti boli pripravené tvorivé dielne, kde si mohli vyrobiť pekný darček ku Dňu matiek. Taktiež mali deti príležitosť zasúťažiť si na rôznych stanovištiach v areáli detského ihriska. Počas celého Majálesu bola možnosť ochutnať tradičnú fazuľu s babou a sladké palacinky.  Nakoniec nemohli chýbať eRko tance a živý prenos hokejového zápasu v Centrumku.

Tešíme sa z peknej účasti a vydareného počasia. Veríme, že sme vám opäť mohli spríjemniť sobotné popoludnie v kruhu svojich priateľov a dobrej zábavy. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na prípravách: pečení koláčov, varení fazule a celého organizačného zabezpečenia. Taktiež ďakujeme obci Kanianka za vypožičanie pivných setov a kotliny.

Už teraz sa na vás tešíme na najbližšej akcii spolu s nami. S deťmi sa najbližšie stretneme na MINIdigi stretku v sobotu 3.6. o 10.00 hod. v Centrumku.