Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Hlasujte za náš projekt

Naše občianske združenie Centrumko sa aj tento rok zapojilo do Participatívneho – komunitného rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja so svojím projektom „Jeseň je dar“. V rámci tohto projektu chceme počas jesene zaujímavými aktivitami spestriť a utužovať komunitný život, vytvárať spoločné hodnoty a budovať zdravý rešpekt medzi generáciami.

Jeseň je dar — príroda odovzdáva svoje dary — úrodu, plody. Chceme vyzdvihnúť túto etapu „jeseň života“ našich starých rodičov, kedy už s múdrosťou a rozvahou dokážu odovzdávať „plody“ svojho života. Zorganizujeme viacero spoločných večerných stretnutí, počas ktorých budú prebiehať rôznorodé aktivity ako napríklad:

  • Zábavno-náučne večery: Každá generácia si pripraví kvíz z jej blízkej oblastí, napr.: mládež — sociálne siete, starí ľudia – filatelia (zbieranie pošt. známok); zábavný večer spojený so spevom ľudových piesní (staršia generácia) a karaoke (mladá generácia), rozprávanie starých príbehov (stará generácia) a prezentácia obrázkov, fotografií (mladá generácia) .
  • Tvorivé večery: Staršia generácia ukáže mladšej generácii niečo z remesiel ako napr. pletenie košíkov. Mladšia generácia zase odovzdá svoje schopnosti a zručností v oblasti práce z výpočtovou technikou – tvorba prezentácie, projekcia filmu- dokumentu pre publikum, vyhľadávanie na internete…
  • Plánujeme zorganizovať aj zábavno-športové popoludnie pre všetky generácie spojené s grilovaním a ochutnávkou tradičných koláčov, palaciniek, waflí…

Podporte, prosím, náš projekt a pomôžte nám získať grant od Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Ako hlasovať:

  1. Kliknite na tento odkaz – otvorí sa vám náš projekt na stránke Trenčianskeho samosprávneho kraja.
  2. Zadajte svoje telefónne číslo a kliknite na tlačidlo „Hlasujem za tento projekt“.
  3. Do mobilu vám následne do pár minút príde SMS so 4-miestnym overovacím kódom. Dovtedy, prosím, neodchádzajte zo stránky.
  4. Overovací kód zadajte do políčka na stránke TSK a kliknite na tlačidlo „Potvrdzujem svoj hlas“.

Z jedného mobilného čísla je možné hlasovať iba jedenkrát. Hlasovanie je bezplatné!

Za váš hlas ĎAKUJEME!