Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Animátorská chata Kunerad

Leto sa nám chýlilo ku koncu a naši animátori si zorganizovali anim chatu v krásnom prostredí Rajeckej doliny v obci Kunerad. Táto akcia bola pre nich ako odmena za to všetko: ako pomáhali, organizovali, boli kreatívni pri vymýšľaní programu do táborov….
Samozrejme neodmysliteľnou položkou chaty je aj varenie guláša, na ktoré sme sa podujali a verte mi bol fakt úžasný. Neďaleko obce sa nachádzajú známe kúpele Rajecké Teplice, kde sme sa vybrali na prechádzku. Zastavili sme sa na Rybárskej bašte, požičali sme si člny a šup na jazero. Zažili sme veľa neopísateľných zážitkov, a to napríklad, že sme si spievali so susedmi chaty, opekali sme, hrali sme spoločenské hry, tancovali eRko tance a niektorí sa aj kúpali v potoku. Navštívil nás aj náš páter Gerhard, rodinka Hollých a samozrejme aj majitelia chaty Masárovci, veď predsa, kontrola musí byť.
Veríme, že naši animátori si tento víkend užili, oddýchli si od všetkých starostí a načerpali veľa síl do nového školského roka. Snáď už iba nakoniec… bolo to „Sladké mámení.“