Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Oznámenia

Putovanie za betlehemskou hviezdou – HRA

Ahojte všetci, či už eRkári, ich rodinní príslušníci, farníci z Kanianky, alebo úplne náhodní návštevníci našej stránky,

dnes je 1. adventná nedeľa, čo je neklamný znak toho, že sa opäť blížia Vianoce. Tento rok sme sa pre vás opäť odhodlali pripraviť rodinnú nočnú interaktívnu hru „Putovanie za betlehemskou hviezdou“. Keďže je však advent dlhý a zimné večery tiež, rozhodli sme sa vám čas čakania/adventu skrátiť – a to úlohami, ktoré budú publikované tu na stránke cez 1., 2. a 3. adventnú nedeľu, a v tlačenej forme budú k dispozícii aj v kostole po nedeľnej omši. Úlohy nebudú len tak – výsledky týchto úloh budú napokon slúžiť ako prístupové heslo k pokynom pre hru samotnú. Pokyny k hre budú zverejnené tu, na webovej stránke, 25.12. podvečer.

Čo sa týka zadania úloh, niektoré sú ľahšie, niektoré možno o kúsok ťažšie, ale ide o rodinnú aktivitu, a spoločnými rodinnými silami to isto všetko zvládnete. Nápovedou nech vám je skutočnosť, že výsledky všetkých úloh súvisia s adventom, alebo priamo s danou adventnou nedeľou. A keby sa vám nedarilo, pozvite na večeru uja Googla, prípadne jeho učenlivú sestru AI.

To je na úvod všetko, prajeme vám príjemnú zábavu. Váš eRko tím

ÚLOHY:

1. úloha – 1. adventná nedeľa

2. úloha – 2. adventná nedeľa (zverejníme 10.12. 2023)

3. úloha – 3. adventná nedeľa (zverejníme 17.12. 2023)

HRA (zverejníme 25.12. 2023)

Harmonogram v šk.r. 2023/2024

Hnutie eRko ponúka pre vaše deti patriť do detského spoločenstva a pravidelne sa stretávať na detských stretkách pod vedením našich animátorov. Pre deti ponúkame celoročný program, ktorý vedie ku kresťanskej zrelosti a nezištnej službe druhým. V tomto školskom roku 2023/2024 sme si pripravili ročnú tému PÁTRAJME PO RADOSTI. Chceme sa spolu s deťmi vydať na cestu objavovania tajomstiev pravej radosti. Na našej ceste rozlúštime indície, prekonáme falošné stopy a nájdeme RADOSŤ s veľkým R.

Bližšie informácie, ako sa stať členom eRka, sa dočítate v Liste rodičom. Pre zaevidovanie nového dieťaťa v eRku v Kanianke vyplňte tento dotazník a prineste ho na detské stretko.