Nové centRumko máme, čo v ňom robievame?

IMG_9881

Po slávnostnom otvorení začalo centRumko so svojou činnosťou naplno.
Ako prví naše priestory otestovali naši najmenší návštevníci, ktorí sa chodia pravidelne hrávať do priestorov detského kútika, kde na nich čaká rozprávkový domček, šmýkačka, bazénik s loptičkami, bábiky, autíčka a množstvo iných zaujímavých hračiek.
Po 14-tej hodine centRumko otvára svoje dvere tvorivosti a kreativite a hlavne všetkým tým – deťom aj dospelým, ktorí majú šikovné ruky a chuť niečo pekné si vyrobiť alebo sa len tak stretnúť a spoločne sa zabaviť.
Každý piatok môžete z okien centRumka počuť hudbu a pekný spev. To majú skúšku naše Kvapky – mládežnícky spevokol alebo Kvapôčky – detský spevokol. Sobotňajšie popoludnia patria eRkárom, mávajú tu svoje stretká.
Pred prázdninami sme ešte stihli zorganizovať ukážkové hodiny hudobnej školy YAMAHA ako aj MONTESSORI DIELNIČKY.
V sobotu 21.6. sa uskutočnila DETSKÁ BURZA, na ktorej sedem mamičiek ponúkalo veľmi pekné detské oblečenie, topánočky ako aj kočíky a rôzne veci a vecičky pre malé detičky. 🙂
A potom už začalo leto a vytúžené prázdniny!!! Žiaci sa tešili, rodičia sa chytali za hlavy ako svojim deťom vyplniť tento prázdninový čas. My v centRumku však nudu nepoznáme a tak sme sa v rámci denných táborov stretávali, aby sme spolu so svojimi kamarátmi prežili každý deň naplno a zmysluplne. Každý deň bol plný rôznych hier a súťaží, vychádzok do najbližšieho okolia, hudby, tanca, smiechu a srandy.

A čo plánujeme ďalej?

Začína sa september a s ním aj nový školský rok… a my – teda „naše-vaše“ centRumko tu bude otvorené pre vás každý deň v čase od 9:00 do 17:30, pre všetky vekové kategórie od najmenších batoliat, cez škôlkárske detičky, školopovinné deti, mládež, dospelých až po dedkov a babičky, ktorí sú stále duchom mladí. 🙂

Takže tešíme sa na vás, sledujte naše plagáty a webovú stránku!