Minitábor Močiar 2013

Projekt  “ Lepšie stretko – Cestujeme s radosťou“  vyvrcholil v dňoch 1.-5. júla 2013 minitáborom v dedinke Močiar. Do cieľa úspešne dorazilo a odmenu si zaslúžilo 38 detí a animátorov. Spoločne odštartovali tohtoročné letné prázdniny a prežili týždeň plný hier, zábavy, športovania, tanca, prechádzok ale i oddychu či už duševného alebo telesného.

Po dňoch plných skúšania, skúšok, uzatvárania známok, monitorov,  maturít, či štátnic,  oddych v lone Štiavnických vrchov prospel určite každému. Prišli sme sem, aby sme spomalili až zastavili čas. Pomáhali nám v tom i hodiny v miestnej kuchyni – ich ručička sa ani nepohla, žiadna baterka nepomohla:). Aj keď sme čas úplne nezastavili, na dni, ktoré sme spolu prežili budeme určite dlho spomínať. Nové eRkotance, ranné rozcvičky, pátracia akcia, prechádzky či oslobodzovanie princeznej z rúk zlého čarodejníka v nočnej hre sú pre nás peknými spomienkami na prvý prázdninový týždeň. Zábavný program, ktorý zhrnul všetko „dôležité“ z uplynulého týždňa, ešte viac umocnil celú atmosféru a naše priateľstvá. A všetky tie mnohopočetné rodinné klany čo vznikli!
Pochvala a vďaka patrí i tete Alenke Šimurkovej a Janke Froněkovej za výborné jedlo.Určite i všetkým deckám, ktoré si ochotne a bez hundrania plnili svoje služby pri upratovaní…A veľké ĎAKUJEM patrí aj všetkým animátorom za pomoc i za pekný a zaujímavý program.

Spomienky v skratke

buchty, buchty, buchty…..
…no, no tlačová konferencia…
…diviaky určite chodia v pároch…
… hranolky s taaataaarskouuu …s kečupóóóm …len za jedno euríčko
…záver rozprávky: Princ uniesol zachránenú princeznú

Možno pridáme aj celú rozprávku, len musíme pozháňať  jej tlačovú podobu 🙂